فلش کارت نظام مهندسی عمران فلش کارت نظام مهندسی معماری حل تست های آزمون محاسبات
انجام سمینار ارشد عمران انجام پروژه تحلیل تاریخچه زمانی انجام پروژه پوش اُور
انجام پروپوزال ارشد عمران انجام پروژه فولاد انجام پروژه بتن

طراحــی سایت و چند نکته مهم در سئو عنواناستفاده از تگ Title در طراحــی سایت

در مقالات پیشین بخش آمـوزش طراحــی سایت و خصوصاً در مقاله ای که در مورد نقش و اهمیت سئو کردن عناوین (که خود شامل بخش های مختلف می شود) نوشته بودیم، توضیحاتی را برای شما عزیزان و همراهان همیشگی طراحــی سایت نونگار پردازش ارائه دادیم. در ادامه نیز بـه چند مؤلفه ی مهم دیگر در عناوین می پردازیم. در مورد اهمیت تگ title در سئو سایت و طراحــی سایت بـه این اکتفا می کنیم که مهم ترین تگ در صفحه شما همین تگ هست که بـه گوگل و موتور های جستجو توضیح می دهد که محتوای شما در چه موردی هست. بنابراین نقش بسیار با اهمیت و کلیدی را در سئو طراحــی وب سایت شما خواهد داشت.
لازمه های Tag Title در طراحــی سایت

اما سوالی که در اینجا اهمیت دارد این هست که برای اینکه تگ Title را در طراحــی سایت خود سئو کنید باید چه مواردی را بدانید و چه پیش نیازهایی را رعایت کنید. خیلی مشکل نیست و فقط باید شروع کنید بـه انجام و تکرار و البته این کار را با علاقه انجام دهید. اولین مورد با اهمیت طول آن هست که باید در آن از خط فاصله استفاده کنید و حداکثر ۶۵ تـا ۷۰ کلمه باشد. باید سعی کنیبد که کلمات کلیدی خود را در اول تگ Title قرار دهید. قبل از شروع بـه کار طراحــی سایت خود، کلمات کلیدی خود را دسته بندی کرده و در تگ Title ابتدا آنهایی که از اهمیت بیشتری برخوردارند را وارد کنید.(این مورد در زبان هایی با نوشتار از چپ بـه راست صادق هست و در زبان هایی که مانند زبان فارسی نوشتار آن از راست بـه چپ هست شما باید بـه ترتیب از کم اهمیت بـه پر اهمیت بنویسید، یعنی بـه عبارتی برعکس می شود). برای اینکه کلید واژه های خود را از یکدیگر تفکیک کنید از علامت: | استفاده کنید و در جمله بندی های خود تـا جایی که می توانید اختصار و ساده بودن را رعایت کنید.

طراحــی سایت ، طراحــی وب سایت ، طراحــی سایت و چند نکته مهم در سئو عنوان ، آمـوزش طراحــی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، هاست ، پشتیبانی سایت ، طراحــی اپلیکیشن ،  تور لحظه آخری ، تور ارزان ،تور آنتالیا ، بلیط چارتر ، بلیط هواپیما ،برای دیدن مطلب کامل و download «اینجا» کلیک کنید

فلش کارت نظام مهندسی عمران فلش کارت نظام مهندسی معماری حل تست های آزمون محاسبات
انجام سمینار ارشد عمران انجام پروژه تحلیل تاریخچه زمانی انجام پروژه پوش اُور
انجام پروپوزال ارشد عمران انجام پروژه فولاد انجام پروژه بتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *