فلش کارت نظام مهندسی عمران فلش کارت نظام مهندسی معماری حل تست های آزمون محاسبات
انجام سمینار ارشد عمران انجام پروژه تحلیل تاریخچه زمانی انجام پروژه پوش اُور
انجام پروپوزال ارشد عمران انجام پروژه فولاد انجام پروژه بتن

تاثیر ربات های گوگل در سئو سایتتاثیر ربات های گوگل در سئو سایت

ربات های خزنده گوگل را می توان این طور توصیف کرد که: نرم افزار هایی هستند که تحت استفاده وب ساخته شده اند .
با استفاده از الگوریتم هایی پیچیده و فوق پیشرفته که موتور های جست و جو برای آن ها در نظر گرفته هست، بـه صفحات وب دخول می کنند و با مشاهده لینـــک هایی که در آن صفحه وب وجود دارد بـه هر لینـــک موجود در صفحه می خزند و گاهاً ممکن هست در یک صفحه ای که خزنده ورود می کند، لینـــک همان صفحه یا صفحات دیگری وجود داشته باشد، با این تفاصیر خزنده گوگل دوباره با خزیدن بـه آن لینـــک ها از صحت وجود داشتن صفحات جدید و محتوای آن آگاه می شوند.
پس با وجود همه ی این توصیفات ما بـه این نتیجه می رسیم که خزنده هیچ موقع بیکار ننشسته و همیشه در حال گشتن در صفحات تازه بـه وجود آمده صفحات قدیمی تر گوگل هست.
ربات وب که بیشتر از آن ها با نام خزنده و یا عنکبوت یاد می شود یک نوع ربات برنامه ریزی شده هست که برای پیگری لینـــک های موجود یا لینـــک های تازه ساخته شده بـه وجود آمده هست.
آن ها غالباً کار اصلی شان این هست که بـه جست و جو دنبال لینـــک ها رفته و با بـه دست آوردن اطلاعات لازم، کامل و مورده نیازشان، آن ها را در در جای ذخیره و نگهداری (مرکز داده های گوگل) می کنند.
هر کسی می تواند مدت زمان خزیدن ربات گوگل و زمانی که در سایتشان سپری کرده هست را ببیند و همچنین همه اطلاعاتی که توسط ربات گوگل ذخیره (indexer) و بـه پایگاه داده ای گوگل انتقال یافته هست را از طریق گوگل وب مستری که فقط مربوط بـه سایت خود هست، در قسمت crawl موجود در وب مستر مشاهده کند.
عکاسی صنعتی   آتلیه عروس    آتلیه کودک    اجاره آپارتمان مبله در تهران    سئو سایت  تور لحظه آخری     سئو         تابلو روان   تابلو led  تعمیر ماشین لباسشویی یو پی اس  درب اتوماتیک راهبند جک برقی
 برای دیدن مطلب کامل و دانلــود «اینجا» کلیک کنید

فلش کارت نظام مهندسی عمران فلش کارت نظام مهندسی معماری حل تست های آزمون محاسبات
انجام سمینار ارشد عمران انجام پروژه تحلیل تاریخچه زمانی انجام پروژه پوش اُور
انجام پروپوزال ارشد عمران انجام پروژه فولاد انجام پروژه بتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *